Bestyrelsen

send e-mail til alle i bestyrelsen på een gang - klik her

Bestyerelse Navn Telefon E-mail
Formand: Linda Hansen 5144 1777 bytoftevej7@live.dk
Næstformand: Finn von Bülow 2420 3733 finn@von-bulow.dk
Kasserer: Mark Erfurth 2021 3040 mark@erfurth.net
Sekretær: Helle Hansen 3036 3952 helleblhansen@gmail.com
Veteraner: Morten Smed 5194 0709 smed3121@gmail.com
Gymnastik: Klaus Sørensen 5190 6433 klaus.home@gmail.com
Fodbold: Bo Hansen 2149 6230 bo.hansen@hansen.mail.dk
Suppleant: Tine Nyvang 5250 0408 tina@nyvang.dk
Udvalg Navn Telefon E-mail
Badminton Grethe Larsen 2579 9031  
Fodbold - baneudvalg Finn von Bülow 2420 3733 finn@von-bulow.dk
  Bo Hansen 2149 6230 bo.hansen@hansen.mail.dk
Fodbold - senior Finn von Bülow 2420 3733 finn@von-bulow.dk
  Bo Hansen 2149 6230 bo.hansen@hansen.mail.dk
Fodbold - Old Boys Tina Nyvang 5250 0408 tina@nyvang.dk
Gymnastik - Idrætsmærke Klaus Sørensen 5190 6433 klaus.home@gmail.com
  Helle Hansen 3036 3952 helleblhansen@gmail.com
Halrespræsentant Mark Erfurth 2021 3040 mark@erfurth.net
Petanque Carsten Hansen 2857 1593  
  Mogens Tanggaard 2334 3064  
       
Dilettant Anne Grete Nielsen 2758 8013  
Dart Søren Ravn 5230 6708  
       
Kiosk ansvarlig Jesper Larsen 2460 1273 larsen@besked.com
Hjemmeside Michael Sørensen 6114 4484 michael@jensmichael.dk
       
Andre poster: 11.august 2021    
Udvalg Navn Telefon E-mail
Revisor Anne Grete Nielsen    
Revisor Gosia Sørensen    
Revisorsuppleant Elmer Larsen    

Idrætsforeningens konto nr.

Reg Nr. 1551 - Konto Nr. 10436761

Ved kontingent indbetaling, husk da at anføre navn, aktivitet og periode.

(bruges kun, hvis det ikke er muligt at betale med Dankort/Visa/Mastercard)