Bestyrelse/Udvalg

Fra en mobiltelefon behøver du blot at klikke i telefon nr. for at ringe op og tilsvarende i e-mail for at sende en e-mail.

Linda Hansen, Formand - telefon nr. - 51 44 17 77
E-mail: bytoftevej7@live.dk
Bytoftevej 7, Sliimminge, 4100 Ringsted

Finn von Bülow, Næstformand - telefon nr. - 24 20 37 33
E-mail: finn@von-bulow.dk
Egelundsvej 4, Sliimminge, 4100 Ringsted

Mark Erfurth, Kasserer - telefon nr. - 20 21 30 40
E-mail: mark@erfurth.net
?stervang 14, Gørslev, 4100 Ringsted

Michael Sørensen, Sekretær & Webmaster - telefon nr. - 61 14 44 84
E-mail: michael@jensmichael.dk
Nyvangsvej 103, Gørslev, 4100 Ringsted

Helle Hansen, Bestyrelsesmedlem - telefon nr. - 30 36 39 52
E-mail: helleblhansen@gmail.com
Østervang 18, Gørslev, 4100 Ringsted

Michael Bust, Bestyrelsesmedlem - telefon nr. - 29 82 59 41
E-mail: michaelbust@hotmail.dk
Læskovvej 249, 4132 Bjæverskov

Michael Slonina, Bestyrelsesmedlem - telefon nr. - 60 61 80 80
E-mail: slonina@msn.com
Strædet 4, Gørslev, 4100 Ringsted

Bo Hansen, Suppleant - telefon nr. - 21 49 62 30
E-mail: bohansen@hansen.mail.dk
Dyndetvej 10, 4140 Borup

Klaus Sørensen, Suppleant - telefon nr. 5190 6433
E-mail: klaus.home@gmail.com
Tjørnedalsvej 9, 4100 Ringsted

Udvalgsposter pr. 20. april 2018

 

Badminton:

Linda Hansen & Grethe Larsen (568790319)

Fodbold & Baneudvalg::

Finn von Bulow & Bo Hansen

Gymnastik & Idrætsmærke:

Helle Hansen & Klaus Sørensen

Gang i Naturen:

Linda Hansen

Halrepræsentant:

Mark Erfurth

Petanque:

Carsten Hansen (57612593)

Dilettant:

Anne Grete Nielsen (56879446)

Bodybike & landevejscykling:

Michael Slonina

Dart:

Michael Bust

Idrætsforeningens konto nr.

Reg Nr. 1551 - Konto Nr. 10436761

Ved kontingent indbetaling, husk da at anføre navn, aktivitet og periode.

(bruges kun, hvis det ikke er muligt at betale med Dankort/Visa/Mastercard)

© 2018 www.goerslev-if.dk